Til toppen

Om oss

Om oss

NICHE Norway AS holder til på Barkåker i Tønsberg kommune og har siden sin oppstart i oktober 2009 hatt en betydelig vekst, og forventer i år en omsetning på 80 mill NOK. Vårt leveringsprogram består av komplette restauranter, hotell løsninger, kantiner, maskiner og  utstyr til det profesjonelle kjøkken. NICHE er også en betydelig importør av kjente møbelmerker, samt har utviklet en egen kolleksjon som har høstet stor anerkjennelse. Vårt showroom ligger på Nauen industriområde. Her har vi samlet et utvalg av møbler og maskiner, pluss hele vår møbelkolleksjon NICHE Collection som har blitt meget populær.

Kom gjerne innom, men fint om du gjør en avtale på forhånd, slik at rette person kan ta deg i mot når du kommer.


Ansatte





Lars Erik Østbye
lars@hrcgroup.no / Send epost

Pål Nystrøm
paal@hrcgroup.no / Send epost

Silje Andersen
silje@niche.no / Send epost

Thale B.Kalvik
thale@niche.no / Send epost





Madeleine Larsen
madeleine@niche.no / Send epost

Helene Burkey
helene@niche.no / Send epost

Kjetil Gulliksen
kjetil@niche.no / Send epost

Siri B. Jensen
siri@niche.no / Send epost





Sofie Lindquist
sofie@niche.no / Send epost

Svein Erik Håkonsen
svein@hrcgroup.no / Send epost

Frederik Anthonsen
frederik@hrcgroup.no / Send epost

Therese B. Romnæs
therese@hrcgroup.no / Send epost





Ina Lund
ina@hrcgroup.no / Send epost

Arill Nibe
arill@niche.no / Send epost

Rolf Berg
rolf@hrcgroup.no / Send epost

Edvinas


Kirillas


 

Åpningstider:

Mandag - fredag kl. 08.00 - 16.00

Kontakt:

Tlf.: +47 33 06 10 10

Epost: post@niche.no

NICHE NORWAY AS

Åshaugveien 186

3157 Barkåker

Exit 35 fra E18

Showroom og lager